مشاوره و راه اندازی

یادگیری ، اساس کسب درآمد

در هر صنعت و بنگاه اقتصادی فراگیری مبانی پایه آن حرفه جز اصول اساسی آن می باشد ، به طور ساده در اینجا شما می آموزید ارز های دیجیتال بر چه مبنایی کار میکنند ، چگونه ساخته می شوند ، چگونه فارم یا استخراجی می شوند .

ماینر ها و فارمر ها

ماینر و فارم ها سخت افزار هایی هستند که توسط افراد و سازمان ها تهیه شده و با تنظیمات خاص خود که در اینجا فرا میگیرید در شبکه شروع به ماین و فارم نموده و برای شما کسب درآمد می کند

بهینه سازی

دانستن نوع و تهیه سخت افزار و قدرت آن در شبکه و همچنین ساخت کیف پول امن و نحوه برقراری ارتباط بین استخر ها و سخت افزار جهت بهینه کردن عملکرد سخت افزار ، کمک بزرگی جهت صرفه جویی در انرژی و منابع مالی شما می نماید.

یادگیری ، اساس کسب درآمد
https://chia98.net/wp-content/uploads/2020/01/4-2.png

آموزش های بنیادی

نصب نرم افزار ، طریقه برقراری ارتباط با سخت افزار ، تنظیمات اینترنت ، نحوه اتصال به استخر ، ثبت نام در کیف پول های مطمئن و امن ، نحوه واریز و برداشت از کیف پول ، تبدیل رمز ارز ها به ارز های معتبر داخلی و خارجی ، عیب یابی سخت افزار و تعمیر آن در مواردی که مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری غیر حاد پیش می آید را می بایستی فرا گرفته تا از پرداخت هزینه های تعمیرات و تنظیمات به افراد متخصص جلوگیری نمایید و بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات خود را مرتفع نموده و سخت افزار خود را هرچه سریع تر به شبکه جهت استخراج و فارم برگردانید.

  • چگونه می توانم آموزش های چیا 98 را دریافت کنم؟

    مبانی پایه توسط فیلم های آموزشی و مقالات درج شده به صورت رایگان در سایت قابل فراگیری توسط شما عزیزان می باشد. راه اندازی و مشاوره تا زمانی که شما با خواندن مقالات و دیدن فیلم های آموزشی به آن دسترسی پیدا می کنید رایگان است اما فراگیری در مواردی چون پلات سازی به صورت حرفه ای در حجم های بزرگ و همچنین فارمینگ با تعداد هارد های زیاد که نیازمند تخصص می باشد توسط ارتباط با کارشناسان ما امکان پذیر می باشد و ما میتوانیم کله مشکلات شما را از راه دور توسط نرم افزار های ریموت حل نموده و آموزش های کافی را به شما تا زمان یادگیری کامل انجام داده و طبق مقدار زمان صرف شده از شما هزینه دریافت نماییم با مشاوران ما تماس بگیرید و از همین امروز شروع کنید.

  • آیا برای فراگیری آموزش ها باید دانش خاصی داشته باشیم؟

    دانستن مبانی ساده کامپیوتری مانند کار با ویندوز و همچنین کار با گوشی های هوشمند امروزی و خواندن کلمات انگلیسی جز آموزش هایی است که شما باید از قبل فراگرفته باشید ، کار با نرم افزار های پلاتینگ ، فارمینگ ، ماینینگ و ساخت کیف پول نیاز به حداقل دانش کار با کامپیوتر و گوشی های هوشمند همراه را دارد . داشتن مهندسی کامپیوتر در این زمینه ها لازم نیست !!!!

  • آیا آموزش های چیا 98 هزینه ای هم دارد؟

    یادگیری آموزش های تخصصی رایگان نمی باشد و شما با صرف هزینه اقدام به یادگیری می نمایید . دنیای رمز ارز هرچند لزوما درآمد زا نیستند اما جز بازار های مالی محسوب میگردنند و شما می آموزید تا کسب درآمد کنید.