پروتکل استخر رسمی چیا راه اندازی شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پروتکل استخر رسمی چیا راه اندازی شد

 پروتکل استخر رسمی چیا راه اندازی شد

کمتر از 3 ماه پیش اولین معامله چیا اتفاق افتاد. در روزهای بعد قیمت واقعی سکه به دست آمد که بسیار بالاتر از حد انتظار بود. اگرچه این برای همه کسانی که زود کشاورزی می کردند یک مزد عالی بود.

ما بلافاصله پس از راه اندازی معامله و اجرای یک پروتکل استاندارد  کار کردیم. این یک برنامه بسیار سریع بوده است و ما به دلیل تقاضای زیاد ، استخرهای قابل حمل را نسبت به استاتیک در اولویت قرار می دهیم. این تیم بیش از نه هزار خط کد نوشته و آزمایش کرده است و اکنون آنها برای استفاده عموم آماده هستند.

شما می توانید از قبل حتی قبل از انتخاب استخر مورد نظر خود شروع به ساخت طرح های دارای قابلیت استخر کنید – یا حتی تصمیم بگیرید که می خواهید از آن استفاده کنید. پروتکل جمع آوری چندین ویژگی مهم دارد که هدف آن ساختن چیا به غیر متمرکزترین ارز رمزنگاری شده در جهان است.

با استفاده از پروتکل استخر قابل حمل ، می توانید هر زمان که بخواهید بین استخرها جابجا شوید و حتی به خود استخر برگردید. بدترین چیزی که یک استخر می تواند انجام دهد این است که شما را از پاداش هایی که باید از آنها بگیرید دریافت کنید و می توانید بررسی کنید که آیا آنها خودشان این کار را انجام می دهند یا خیر. آنها نمی توانند شما را از رفتن باز دارند.

چیا 98 مرجع تخصصی ارز چیا در ایران

ارز چیا

در سمت مقابل ، استخرها تضمین می کنند که می توانند پاداش های بلوکی را که فردی که در حال حاضر با آنها کار می کند پیدا کند ، دریافت کند. بخش قابل قبولی از این پاداش به کشاورزان تعلق می گیرد تا آنها را ترغیب به دریافت پاداش در هنگام یافتن آن کنند.

استخرها می توانند به کشاورزان اجازه دهند هر زمان که تصمیم گرفتند به آنها بپیوندند و آنها را ترک کنند و استخرها براساس هزینه ها و خدمات با یکدیگر رقابت می کنند. ما حتی قلاب هایی را قرار داده ایم تا مطمئن شویم اگر ارزهای رمزپایه دیگری بخواهند به دلیل اثبات فضا و زمان بر اساس توزیع استخرهای قابل حمل چیا موجود بپردازند ، آنها می توانند عملکرد استخر را حفظ کنند .

جدیدترین های چیا نیوز : لیست صرافی هایی که ارز چیا را پشتیبانی میکنند!!!

قابلیت های استخر قابل حمل کاملاً در محیط برنامه نویسی چیا پایه ساخته شده است ، برای کار به هیچ چنگالی احتیاج ندارد و باعث می شود کشاورزان به جای استخرها بلوک ایجاد کنند که این یک امتیاز بزرگ برای امنیت و تمرکززدایی است. حتی اگر یک کابین استخر بیش از 51٪ از فضای شبکه را بدست آورد ، آنها نمی توانند 51٪ از حمله به شبکه را انجام دهند مگر اینکه کشاورزانشان نیز بخواهند در این حمله شرکت کنند.

برای شرکت در این زمینه نیازی به سپرده های امنیتی یا حداقل موجودی نیست ، کاربر می تواند نقشه هایی را تنظیم کند و تقریباً بلافاصله پرداخت خود را پرداخت کند.

قطعه های موجود که از استخرهای قابل حمل استفاده نمی کنند به خوبی کار خواهند کرد. اگر می خواهید یک مزرعه موجود را به استخر تبدیل کنید ، می توانید  کم کم پلات سازی کنید در حالی که مزرعه قدیمی را در حال اجرا می گذارید.

اگر یک مزرعه به اندازه کافی بزرگ دارید که مرتباً پاداش می گیرید ، توصیه می کنیم که از استخر استفاده نکنید. تقریباً 5000 رویداد پاداش در هر روز وجود دارد ، بنابراین هر کسی که دارای پنج هزارم از کل فضای شبکه باشد به طور متوسط ​​حدود یک پاداش در روز دریافت می کند ، که در طول ماه ها اختلاف زیادی ندارد. با توجه به محبوبیت گسترده در زمینه کشاورزی چیا ، پنج هزارمین فضای شبکه هنوز بسیار زیاد است ، اما به طور معنی داری از نسبت معادل فضای موجود در بیت کوین کمتر است – هم به دلیل توانایی خود استخر و هم برای داشتن استخر به اندازه کافی بزرگ زنده بودن.

فروش هارد دیسک HDD در فروشگاه چیا کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 + 25 =