پلات های قبلی چیا چه خواهند شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پلات های قبلی چیا چه خواهند شد

پلات های قبلی چیا چه خواهند شد

برام کوهن هفتم جولای 2021 اعلام کرد :

پس از انتشار پروتکل رسمی استخر چیا ، نرم افزار جدید چیابلاکچین 1.2.0 را نصب و پلات های جدید بسازید

قطعات اصلی همچنان قابل زراعت هستند اما نمی توان از آنها با اطمینان در استخرها استفاده کرد.

قطعه های (پلات های) موجود که از استخرهای قابل حمل استفاده نمی کنند به خوبی کار خواهند کرد. اگر می خواهید یک مزرعه موجود را به استخر تبدیل کنید ، می توانید همزمان با اجرای مزرعه قبلی ، یک قطعه را دوباره تکرار کنید. اگر یک مزرعه به اندازه کافی بزرگ دارید که مرتباً پاداش می گیرید ، توصیه می کنیم که از استخر استفاده نکنید. تقریباً 5000 رویداد پاداش در روز وجود دارد ، بنابراین هرکسی که پنج هزارم از کل فضای شبکه را داشته باشد به طور متوسط ​​حدود یک پاداش در روز دریافت می کند ، که در طول ماه ها اختلاف زیادی ندارد.

پس می توان با توجه به اعلام این خبر از سوی برام کوهن نتیجه گرفت کسانی که فضای زیادی هم اکنون در شبکه چیا در حال فارم کردن دارند نیازی به پلات سازی جدید ندارند و بهتر است بصورت موازی با استخرها به فارم کردن خود ادامه دهند و کسانی که مقدار پلات آنها کم است در استخرها مشترک شوند و دوباره پلات سازی کنند .

پس با این حال احتمال آن وجود دارد که پلات های قبلی حتی در استخرهای جدید کارایی داشته باشند اما قطع به یقین فعلا این موضوع اثبات نشده است .

اگر میخواهید زمان را از دست ندهید و مقدار زیادی پلات در شبکه چیا ندارید دوباره اقدام به پلات سازی با NFTPlot جدید نمایید.

پلات سازی با چیا بلاکچین 1.2.0 نیاز به NFTPlot جدید دارد که شما حتما باید قبل از شروع به ساختن پلات های خود با دریافت یک یا چند واحد موجو اقدام به پلات سازی نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 × 25 =