پلات بندی سریع و ارزان

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پلات بندی سریع و ارزان

پلات بندی سریع و ارزان در مجموعه چیا 98

پلات بندی سریع و ارزان :مرجع تخصصی چیا کوین در ایران با بهره مندی از زیرساخت های  گسترده و قدرتمند در زمینه تامین قطعات و سخت افزار مورد نیاز استخراج و فارمینگ رمز ارز چیا نتورک ، پلات سازی و فارمینگ و همچنین آموزش کاربران فعالیت خود را همزمان با ارائه این رمز ارز در زمینه آموزش ، تامین قزعات و همچنین پلات و فارم این رمز از شروع نموده است.

پلات خود را ارزان و سریع به مرحله فارمینگ برسانید

در مجموعه چیا 98 با توجه به نسل جدید NFTPlot همزمان با راه اندازی استخرهای رسمی آغاز ساخت پلات های پورتابل با بهره مندی از سیستم های قدرتمند پلات آغاز شد و با زیرساختی عظیم و تامین سیستم های پلات در تعداد بالا و تامین سرورهای قدرتمند با پهنای باند بالا جهت ارتباط قدرتمند و مطمئن با شبکه اینترنت و تبادل با دیتاسنترهای شبکه بلاکچین چیا و تامین یو پی اس های قوی جهت جلوگیری از قطع برق برای سیستم های در حال پلات شروع به کار نموده است .

در این مجموعه در فاز اول روزانه 100 ترابایت حافظه هارد دیسک ها توسط انواع پلات ذخیره سازی و پر شده و این مجموعه با توجه به نیاز و درخواست مشتریان عزیز در حال پیشبرد فاز دوم خود و پلات سازی به روزانه 300 ترابایت در آینده ای نزدیک می باشد.

چرا پلات ارزان در مجموعه چیا 98 ؟

حجم عظیم ساخت پلات بصورت روزانه در مجموعه چیا 98 ما را قادر ساخت بتوانیم پلات ها را در حجم زیاد تولید و آن را به دست مشتریان بصورت ارزان قرار دهیم ، مجموعه چیا 98 وارد کننده قطعات و سخت افزار مورد نیاز بصورت دست اول و بدون واسطه تامین میشود و این امر بدیهی است که داشتن قطعات ارزان و اصلی ما را در ارائه خدمات ارزان یاری می نماید .

 

چرا خدمات پلات در مجموعه چیا 98 سریع انجام می گیرد؟

حجم وسیع سیستم های ساخت پلات همراه با پهنای باند اختصاصی و همچنین نگهدارنده های برق ، سرعت سیستم های پلات را تقویت نموده و با قطع برق شبکه عظیم چیا 98 از مدار خارج نشده و ذخیره زمان در این مجموعه از اولویت های ما می باشد ، خدمات سریع ، ایمن و ارزان از هدف های اصلی این مجموعه می باشد .

 

پلات ایمن چیست و چه تفاوتی با پلات های معمولی دارد ؟

پلات بندی سریع و ارزان :پلات ها به دو روش ساخته می شوند و افرادی که خود اقدام به ساخت پلات می نمایند پلات های خود را بصورت ایمن ساخته و کلید 24 کلمه ای کیف پول خود را در اختیار دیگران قرار نمی دهند ، اما بحث ما بر سر آن دسته از عزیزانی می باشد که پلات های خود را برای ساختن به مجموعه های پلات سازی واگذار می نمایند ، مجموعه های پلات سازی اگر از برنامه چیا بلاکچین استفاده کنند نیاز به کلید 24 کلمه ای شما دارند و این نوع ساخت پلات ایمن نبوده و ممکن است کیف پول شما مورد تعرض قرار گرفته و شما دارایی خود را از دست دهید .

در دیگر مجموعه ها ساخت پلات با برنامه های اختصاصی چیا پلات ساخته می شوند که دیگر نیازی به کلید 24 کلمه نبوده و شما با در اختیار گذاشتن کلیدهای Farmer Key و Contract Addres خود به پلات سازان از هک شدن و به سرقت رفتن دارایی خود جلوگیری می نمایید. در مجموعه هایی که بدون نیاز به کلید 24 کلمه ای پلات های شما ساخته می شود ، این پلات ها امن بوده و جای نگرانی بابت از دست رفتن سرمایه های خود ندارید .

در نتیجه پلات ها به یک شکل ساخته میشوند و پلات امن اصطلاحی در جهت طریقه ساخت آنها با کلید 24 کلمه ای کیف پول شماست یا بدون کلید 24 کلمه ای . ساخت پلات های خود را به مجموعه و افرادی بسپارید که از شما کلید 24 کلمه ای کیف پول شما را درخواست ننمایند . همچنین توجه داشته باشید که کیف پول خود را ، خودتان اقدام به ساخت آن نمایید.

 

چگونه با مجموعه چیا 98 جهت ساخت پلات ارتباط برقرار نماییم؟

با توجه به رشد روز افزون سرمایه گذاران در رمز ارز چیا و اقدام افراد به ساخت پلات و فارمینگ ، از شما عزیزان درخواست میشود جهت ساخت پلات و رزرو نوبت به سایت فروشگاهی ما مراجعه نموده و اقدام به ثبت نام نمایند و با هماهنگی با مشاوران و واحد پشتیبانی جهت ارسال هارد دیسک های خود به مجموعه و یا خرید هارد دیسک از طریق سایت فروشگاهی اقدام تا با توجه به نوبت و هماهنگی های لازم ، در اولین فرصت ممکن هاردهای شما پلات بندی و مراحل بعدی در صورت نیاز انجام پذیرد .

شاید این مقاله هم به دردت بخوره : افزایش چشمگیر قیمت رمز ارز چیا XCH

چرا باید خودمان اقدام به ساخت کیف پول نماییم؟

برای داشتن پلات امن باید خود اقدام به ساخت کیف پول در برنامه چیا بلاکچین  نماییم . چون در صورت برون سپاری ساخت پلات شما نیازی به دادن اطلاعات کلید 24 کلمه ای به دیگران نباشید . ساخت پلات های خود را به مجموعه و افرادی بسپارید که از شما کلید 24 کلمه ای کیف پول شما را درخواست ننمایند . همچنین توجه داشته باشید که کیف پول خود را ، خودتان اقدام به ساخت آن نمایید.

چرا کیف پول خود را ابتدا ایجاد کنیم ؟

چرا حداقل سه روز زودتر از موعد پلات سازی کیف پول چیا بلاکچین خود را ایجاد کنیم؟

با توجه به گسترده شدن شبکه چیا و همچنین سینک شدن برنامه چیا بلاکچین به شبکه اصلی ، روز به روز کیف پول های جدید و متعددی ایجاد میشوند که باید با توجه به همسان سازی و تبادلات و همچنین دریافت موجو جهت تایید تراکنش های NFT و اتصال به استخر و ایجاد NFTPlot برای ساخت پلات ها ، این مرحله زمان بر بوده و تا رسیدن به عدد نهایی سینک (تعداد کیف پول های ایجاد شده ) تا آن زمان ، بهتر است کیف پول ها حداقل چند روز زودتر ساخته شده تا زمان را برای ایجاد NFTPlot  ها از دست نداده و مراحل پلات سازی زودتر انجام شود و به الطبع وارد فاز فارمینگ شوید .

چرا سیستمی که کیف پول چیا بر روی آن نصب می باشد نباید به حالت خواب رود ؟

پلات بندی سریع و ارزان  :با توجه به اینکه وقتی شما بر روی سیستم خود اقدام به نصب چیا بلاکچین می نمایید و سیستم را باید تا سینک شدن کامل روشن و به اینترنت متصل نمایید باید توجه داشته باشید سیستم عامل ها در حالت عادی پس از 10 الی 20 دقیقه به حالت پیشفرض اگر فعالیتی با آن انجام نشود به حالت Sleep یا خواب رفته و فعالیت های آن از کار افتاده و درنتیجه سینک شدن شما تا به حالت فعال در آمدن سیستم عامل به تعویق می افتند ، لذا شما باید در تنظیمات سیستم عامل حالت Sleep  را در قسمت Control Panel به عالت Never تغییر دهید .

توجه داشته باشید سینک شدن در قسمت Wallet و Pool ملاک اصلی در برنامه چیا بلاکچین می باشد و ممکن است اگر شما بر روی یک سیستم چند کیف پول فعال داشته باشید با فعال شدن و سینک سدن یکی از کیف پول ها در صفحه اصلی Full Node بقیه کیف پول ها هم در صفحه اصلی به حالت سینک شده نمایش داده شوند و اگر شما می خواهید که مطمئن شوید کیف پول مورد نظر شما به طور کامل Synced شده است به صفحات Wallet و یا Pool  مراجعه و در بالای صفحه حالت سینک سبز رنگ را مشاهده کنید ، در غیر این صورت کیف پول شما سینک نشده و باید تا زمان رسیدن عدد سمت چپ به عدد سمت راست اسلش صبر نماییم.

اگر از چند کلید اختصاصی یا کیف پول بر روی یک برنامه استفاده می کنید باید توجه داشته باشید ، باید وارد یکی از چند کلید شوید و برنامه ای مراحل سینک شدن را طی می نماید که باز شده باشد و اطلاعات یکی از صفحات آن باز می باشد.

آیا سرعت اینترنت و سیستم در Synced شدن برنامه چیا بلاکچین موثر است؟

بله ، سرعت سیسم و سرعت اینترنت  برای Synced برنامه چیا بلاکچین به شبکه اصلی موثر است اما زمان بری اتصال به شبکه اصلی چیا و حالت Synced شدن برنامه فرایند زمان بری است که حتی هر چه سرعت سیستم و اینترنت هم بالا باشد نمی تواند این سرعت را بیش از 30 درصد افزایش دهد .

با سیستم های عادی در هر روز با توجه به شلوغی و سختی شبکه چیا عدد پیش روی حدود 200 هزار واحد در روز می باشد که اگر عدد نهایی سینک (که بر گرفته به تعداد کیف پول های ساخته شده تا هز زمانی است که ما آن را مشاهده می نماییم ) برابر با 700هزار باشد مدت زمان تقریبی اگر سیستم به طور مداوم روشن بوده و وضعیت اینترنت به حالت ثابت و بدون قطعی باشد حدود سه روز زمان خواهد برد تا کیف پول ما به حالت Synced سبز رنگ تغییر حالت نماید .

سایت اصلی چیا 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
5 × 16 =